Generální sponzoři

Roche  (http://www.roche.cz/ ) kompletní řešení pro real-time PCR (LightCycler), čipové technologie (NimbleGen) a novou generaci sekvenování (454 Life Sciences)

 

 

 

 

 

 

Amos typografické studio s.r.o.http://www.amostypo.cz/ je sponzorem konferencí 12.KEBR a 8.KDEBR. Bude se sponzorsky podílet na výrobě sborníku obou konferencí, který bude vytištěn, jako číslo Bulletinu ČSEBR.  

 

 

 

                                                                                 Sponzoři 

 

 

http://www.eppendorf.cz/int/?l=242

 

HPST  http://www.hpst.cz/ jediný autorizovaný distributor Agilent Technologies v České republice - vybavení pro chromatografii a hmotnostní spektrometrii (GC, GC/MSD, HPLC, UHPLC, LC/MS, CE, ICP/MS, UV-VIS), přístroje pro molekulární biologii (bioanalyzéry, microarray scanery, kolony a další spotřební materiál). 

 

Karolina Express  http://www.karolinaexpress.cz společnost je autorizovaným prodejcem a servisem firmy Sartorius Mechatronics - váhy (laboratorní, zlatnické, počítací, komparátorové, sušící a průmyslové) a firmy Sartorius Stedim Biotech - filtry laboratorní a procesní a vah Acculab.

 

 

KRD-obchodní společnost, s.r.o.  http://www.krd.cz nabízí produkty pro lokální výzkumná pracoviště v oblasti genomického výzkumu, výzkumu kmenových buněk a molekulární biologie.

 

 

Společnost LINEQ  ( http://www.lineq.cz )  byla založena v roce 1999 a specializuje se na dodávky kryogenní techniky a služeb v oblasti • kryogenního skladovaní v kapalném dusíku nebo jeho parách • manipulace s kapalným dusíkem včetně jeho dodávek • výzkum a vývoj v oblasti kryogenního skladování a zamrazování • testování, měření a kontrola kryogenních procesů

 

LAB MARK, a.s. http://www.labmark.cz  se zaměřujme  na oblast klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie. Nabízíme IVD, ELISA, kontroly SERO, homocystein, CRP, IgA, IgG, HDL, Syphillis, PSA. Dále analyzátory glukózy, pipety, centrifugy(Gilson, Eppendorf). Přístrojové vybavení.

 

 

MEGABOOKS http://www.megabooks.cz/ zaměřuje se na dovoz a distribuci zahraniční literatury a v současnosti je v celkovém objemu i v šíři své nabídky ve svém oboru největší firmou v zemi. Zajišťuje komplexní servis dovozu a dodávek veškeré zahraniční literatury pro koncové zákazníky a maloobchodní odběratele, především státní školy a instituce.

 

Firma MERCI s.r.o. http://www.merci.cz  působí v oblasti návrhů, realizace, vybavování a zásobování laboratoří a chemických provozů Vyrábíme laboratorní nábytek, projektujeme laboratorní interiéry. Dodáváme laboratorní přístroje, reakční aparatury pro laboratoře i poloprovozy

 

 

http://nikon.cz/cs_CZ/

 

 

SpinChem http://www.spinchem.cz/index.php se specializuje na prodej monoklonálních, polyklonálních, primárních a sekundárních protilátek. Sortiment rozšiřují produkty  pro diagnostiku autoimunitních onemocnění,  speciální chemikálie, kity, reagencie a v neposlední řadě i komponenty pro dialýzu, mikro a makrofiltraci.

 

Firma Schoeller (www.schoeller.cz) se zabývá prodejem a kvalitní servisní podporou laboratorní techniky předních světových výrobců.V oblasti rostlinného výzkumu zastupuje v ČR firmu Sanyo (komory pro pěstování rostlin a TK typu MLR). Dále pak zastupujeme f. Conviron, největšího světového výrobce komor a místností pro experimenty na rostlinách (www.conviron.com)

 

Firma SIGMA-ALDRICH ( http://www.sigmaaldrich.com/czech-republic.html ) je celosvětově působící firma se zaměřením na vývoj, výrobu a distribuci produktů zejména z oblasti moderních biotechnologií - http://www.wherebiobegins.com/, analytické chemie či  výzkumu v oblasti nových  materiálů a nanotechnologií.

 

 

 

Firma TRIGON PLUS, s.r.o. http://www.trigon-plus.cz/ zastupuje na území České a Slovenské republiky řadu světových výrobců laboratorní techniky.Prioritní činností firmy jsou komplexní služby zákazníkům, poradenství a prodej laboratorních přístrojů a spotřebního materiálu včetně instalací, školení, kvalitního záručního a pozáručního servisu a validací

 

http://www.waters.com/waters/home.htm?locale=en_CZ