Místo konání: Obě konference budou probíhat v Praze,

 

 

 

v Kongresovém centru ČZU (budova SIC – Studijní a informační centrum a v přilehlých prostorách Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze 6 – Suchdol 

Kongresovém centru ČZU (budova SIC) http://www.sic.czu.cz/

 

 

 

 

Doprava

Doprava do areálu ČZU v Praze - Suchdol (lokalizace - severní část Prahy nad levobřežním výtokem Vltavy z Prahy)

Autobus, Vlak, Letadlo: doprava tramvají či Bus (stanice Vítězné náměstí) nebo metrem (konečná trasy A Dejvická). Odtud asi 15 minut jízda autobusem 147 či 107 do stanice Zemědělská univerzita. Cena přestupního lístku je 26 Kč. Jízdenka platí 75 minut.  Cena jízdenky nepřestupní je 18 Kč.

 

Autem: z D1 severojižní magistrálou přes Prahu kolem Muzea, za mostem přes Vltavu nalevo, těsně před Letenskou pláni napravo směrem k Vltavě a podél jejího toku asi 1 km ven z Prahy, pak do kopce směr Kralupy n. Vlt. cca 1 km a nakonec nalevo do areálu ČZU. Jsou možné i další trasy: ze směru Příbram přes Smíchov, ze směru Teplice přes Kralupy n. Vlt, ze směru Poděbrady s napojením po přejetí Vltavy na Letenský tunel a dále jako z D 1.

Parkování: v areálu ČZU

Na dvouproudém přivaděči do areálu ČZU prvá odbočka doprava, po asi 50 m nalevo je vidět směrovka Parkoviště ČZU I, po cca 200 m další směrovka - vjede se nalevo do "Zákaz průjezdu".  Pokračuje se dále až Vás silnice přivede kolem skleníků na parkoviště.

Další parkoviště je u Kongresového centra – příjezd z ulice Sídlištní (zde je i Hotel Jas a Školicí středisko SVÚ – ubytování). Lze též parkovat v okolí kolejí JIH, EF a G. Do vnitřního areálu ČZU je vjezd zakázán.

 

Mapa areálu ČZU KEBR (ver 9.9)

Mapa areálu ČZU (ver 9.9)

Mapa ČZU (ver 9.9)

Příjezd do areálu ČZU (ver 9.9)